تبلیغات
هواداران شاهین بوشهر(مشكلات هواداران و باشگاه) - شاهین تهران در برابر شاهین بوشهر
درباره وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
آمار وبلاگ
  • بازدیدهای امروز :
  • بازدیدهای دیروز :
  • كل بازدیدها :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پل های ارتباطی با مدیر
یاهو-یاهو-وبلاگ
 
تبلیغات
شاهین تهران در مقابل شاهین بوشهر

شاهین تهران در مقابل شاهین بوشهر

بازیكنانی كه حتی یك پاس سالم هم ردو بدل نمی كنند چرا در تركیب ثابت

هواداران بوشهری شاهین تهران یا هواداران بوشهری شاهین بوشهر

بومی ها مورد بی مهری سرمربی شاهین تهران(بازی در خانه به شاهین بوشهر تبدیل می شود)

آیا فكر نمی كنید كه شاهینی كه با نام شاهین بوشهر بازی می كند نباید تمرین های خود را در بوشهر انجام دهد؟
مدیران و مشاوران باشگاه بدانید كه تیمی كه الان در لیگ برتر است در لیگ یك با 400 میلیون بسته شده بود و با حمایت هواداران به لیگ برتر آمده است پس به در خواست های ما جامه عمل بپوشانید.

عدم صلاحیت تاكتیكی بعضی از بازیكنها باعث اعصبانیت هواداران شاهین و دیگر منتقدان شده است كه مطلب نیز به دلیل در خواست هوادران گذاشته شده است.

بازیكنانی همچون مرتضی عزیز محمدی و مهدی نوری كه در این چند بازی یك پاس سالم را هم نداده و باعث رشد تیم شاهین نشده و بیشتر نیز به باعث نزول فرم تاكتیكی شاهین شده است.

بازیكنی چون مهدی نوری كه انصافا بازیكنی خوش اخلاق و بازی ساز شاهین است كه پارسال نقش بسزایی در ماندگاری شاهین داشت امسال روند رو به نزول تاكتیكی را داشته كه با این وجود در تركیب ثابت تیم شاهین قرار می گیرد كه بازیكنان بومی شاهین همچون نظرزاده و سلیمانی كه سرعت بالا و تكنیك آنها در كناره ها باعث پیشرفت برنامه های تاكتیكی می شوند می توانند جایگزینه خوبی برای همچین بازیكنی هایی باشند.

ایمان حیدری كه سال گذشته یكی از بهترین گلزن های شاهین بوده در همان سال نیز مورد بی مهری سرمربی شاهین قرار میگرفت. امسال نیز مثل اینكه به همان ترتیب است این بازیكن بومی كه تجربه لیگ برتر را در تیم هایی چون راه آهن و پیكان و ... داشته همكنون به بعضی از بازیكنها ترجیح داده می شود.

تیمی كه از این چند ماه تمرینات و نقل وانتقالات فقط دو روز در بوشهر تمرین كند و بیشتر از تمرین های خود را تهران انجام داده باعث شده كه هواداران شاهین در بوشهری بودن این تیم شك كرده اند. تیمی كه هواداران (چیزی كه كمتر در لیگ ایران می بینیم) را یكی از موضلات شاهین بداند واقعا باید آن را پیش دكتر برد.

مردم بوشهر انتظار دارند كه تیم فوتبال شاهین فوتبال هوجومی و زیبا را ارائه دهد و اگر شاهین بوشهر است باید تمرین ها و بازی های آن در خود بوشهر انجام شود. سال گذشته از آمدن هزاران هوادار به محل تعجب می كردند و یكی از نقطه های عطف این تیم می دانستند.

آیا فكر نمی كنید باید به بعضی از بازیكن های بومی بها داد؟

آیا فكر نمی كنید كه شاهینی كه با نام شاهین بوشهر بازی می كند نباید تمرین های خود را در بوشهر انجام دهد؟
مدیران و مشاوران باشگاه بدانید كه تیمی كه الان در لیگ برتر است با 400 میلیون بسته شده بود و با حمایت هواداران به لیگ برتر آمده است پس به در خواست های ما جامه عمل بپوشانید.


ارسال توسط zarei | تاریخ : یکشنبه 20 شهریور 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر