تبلیغات
هواداران شاهین بوشهر(مشكلات هواداران و باشگاه) - شکوری: می توانم از شاهین جدا شوم!
درباره وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
آمار وبلاگ
  • بازدیدهای امروز :
  • بازدیدهای دیروز :
  • كل بازدیدها :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پل های ارتباطی با مدیر
یاهو-یاهو-وبلاگ
 
تبلیغات

شکوری: می توانم از شاهین جدا شوم! بابا بازیکن اینجوری نمی خوایم


طى چند هفته اخیر نمایش ضعیف خط دفاعى آبى پوشان تهرانى باعث شده تا دوباره بحث بازگشت هادى شکورى مدافع بلند قامت استقلال تهران به این تیم قوت بگیرد.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، البته به گفته خود هادی شکورى هنوز خبرى از تماس مسئولان رسمى باشگاه تهرانى با وى نبود اما واسطه هایى از طرف آنها با وى تماس گرفته اند. مصاحبه با مدافع بلند قامت شاهین بوشهر را در ادامه بخوانید.

باز هم بحث بازگشت به استقلال تهران مطرح شده. این موضوع تا چه اندازه صحت دارد؟

به نظر من این قضیه را بیش از حد لوث کرده اند. طى دو الی سه هفته گذشته رابطه ها تماس هاى زیادى با من داشته اند اما خبرى از مسئولان باشگاه نیست. من معتقدم اگر استقلال تهران واقعاً مرا مى خواهد باید مسئولان رسمى باشگاه با من صحبت کنند.

خودت دوست دارى به استقلال تهران برگردى؟

بحث دوست داشتن فقط یک طرف قضیه است. در این انتقال ابعاد زیادى وجود دارد. اول باید ببینم کادر فنى استقلال تهران هم مرا مى خواهد یا اینکه فقط مسئولان باشگاه به دنبال جذب من هستند. من خودم بچه تهران هستم و همه خانه و زندگیم در این شهر است به همین خاطر برایم بهتر است در تهران باشم. به هر حال معتقدم باید با کادر فنى استقلال تهران جلسه بگذاریم و هر دو طرف صحبت هاى همدیگر را بشنوند.

اما در حال حاضر بازیکن شاهین بوشهر هستى و اصلاً در مورد رضایت این باشگاه صحبت نکردى. یعنى اینقدر به رضایت آنها در مورد انتقال به استقلال تهران مطمئن هستى؟

اگر استقلالى ها واقعاً مرا مى خواهند پا پیش بگذارند تا من مطمئن شوم و با مسئولان باشگاه شاهین بوشهر صحبت کنم. قرارداد من با شاهین بوشهر بندهایى دارد که در صورت توافق مى توانم از این تیم جدا شوم.

بگذریم. حضور فیروز کریمى در بوشهر را چطور مى بینى؟

فیروز کریمى از سرمربیان شناخته شده لیگ ایران است و کارنامه مشخصى هم دارد البته هنوز چند روز بیشتر از حضور او در شاهین بوشهر نگذشته و نمى توان از عملکرد ایشان صحبت کرد.

اما در اولین دیدارش به عنوان سرمربى نتیجه خوبى در آبادان گرفت!

بله ما نتیجه خوبى در آبادان گرفتیم. ما توانستیم در دقایق پایانى یک امتیاز خوب از آبادان بگیریم. به نظر من هم این نتیجه خوبى بود اما براى مشاهده نتایج حضور فیروز کریمى در شاهین بوشهر باید صبر کرد چرا که زمان مى برد تا یک سرمربى بتواند تفکراتش را در یک تیم پیاده کند.

بازى هفته آینده با فجر سپاسى شیراز را چطور ارزیابى مى کنى؟

قطعاً بازى سختى خواهد بود. فجر سپاسی شیراز تیم جوان و دونده اى دارد که براى هر تیمى مى تواند مشکل ساز شود. اما ما باید سه امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم و براى کسب این مهم تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت./ابرار ورزشیارسال توسط milad shahini | تاریخ : چهارشنبه 27 مهر 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر